Зерновоз у лізинг: особливості та плюси фінансування

Зерновоз у лізинг: особливості та плюси фінансування

Питання транспортування зерна вважається одним із найнагальніших для сільськогосподарських підприємств. Цей процес має бути максимально економічним, швидким та зручним. Для цього необхідна купівля спецтехніки, а саме зерновоза. Якщо підприємство немає всієї необхідної суми для придбання транспортного засобу, розумним рішенням буде взяти зерновоз у лізинг. Дану послугу надає «АВТЕК» – компанія, яка працює з провідними українськими банками та пропонує найвигідніші умови співпраці.

Зерновоз у лізинг – що це

Фінансовий лізинг дуже схожий на кредит, але основна відмінність тут у тому, що клієнту надаються не гроші, а майно (спецтехніка). Він орендує її терміном дії договору, виплачує встановлені в угоді платежі. Якщо після закінчення періоду, прописаного в договорі, вся сума боргу за зерновоз погашена, він переходить у власність лізингоодержувача.

Купити зерновоз у лізинг – переваги

Якщо порівнювати з кредитуванням, покупка спеціальної автотехніки в лізинг має безліч переваг. Нижче представлені основні їх.

Лояльність до лізингоодержувача.

Як правило, це фінансування не вимагає великої кількості документів (на відміну від кредиту). Оформлення також відбувається набагато швидше.

Вимоги щодо додаткового забезпечення відсутні або знижені.

Банківські установи вимагають від позичальників заставного имущества. У випадку з лізингом спецтехніка знаходиться в оренді і належить компанії. Тому лізингоодержувач не надає жодного заставного майна.

Оптимальні умови для придбання.

Лізингові компанії купують спецтехніку у постачальників оптом. У операціях фігурують дуже значні суми, тому постачальники пропонують свою продукцію на максимально вигідних умовах. Крім того, для лізингоодержувачів часто є різні пільгові програми.

Платежі за гнучким графіком.

Компанія складає персональний графік виплат кожного клієнта. Особливо це актуально для підприємств чи фізичних осіб, заробітки яких безпосередньо залежать від сезонності.

Крім того, реєстрація, страхування зерновозу – це турбота лізингової компанії. Її співробітники не лише домовляються з постачальником про максимально вигідні умови, а й ставлять транспортний засіб на облік, оформляють страховку та займаються контролем усього процесу.

Як можна побачити, купити зерновоз у лізинг – вигідний і досить нескладний захід. Головне – звернутися до перевіреної, надійної компанії, такої як «АВТЕК». Це офіційний дистриб'ютор багатьох автовиробників в Україні, який надає найкращі умови спільної роботи.

Джерело: https://avtek.ua/ua/c-zernovozy 

https://diplomansy.com/diplom-spetsialista http://www.diplomansy.com/diplom-bakalavra www.diplomansy.com/kupit-diplom-s-provodkoj www.diplomansy.com/diplom-tehnikuma http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-o-srednem-obrazovanii https://diplomansy.com/kupit-diplom-v-gorode www.diplomansy.com/kupit-diplom-novosibirsk diplomansy.com/kupit-diplom-omsk diplomansy.com/kupit-diplom-v-ufe https://diplomansy.com/diplom-bakalavra diplomansy.com/kupit-diplom-s-provodkoj diplomansy.com/kupit-diplom-o-srednem-obrazovanii https://diplomansy.com/attestat-shkoly http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-moskva https://diplomansy.com/kupit-diplom-sankt-peterburg http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-nizhnij-novgorod www.diplomansy.com/kupit-diplom-samara https://diplomansy.com/kupit-diplom-chelyabinsk http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-volgograd www.eonline-diploma.com http://www.eonline-diploma.com/kupit-diplom-s-zaneseniem-v-reestr eonline-diploma.com/kupit-diplom.-otzyvy www.eonline-diploma.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii-nizhnij-tagil http://www.eonline-diploma.com/diplom-sssr
купить диплом вуза
zgorka.ru www.kurovskoye.ru www.jamdom.ru http://http://koleso-rf.ru/ www.spbmedu.ru http://http://zheldor-city.ru/ http://elsogroup.ru/ http://http://mezhdunarodnik.ru/ mgeu.ru http://medinkur.ru/ http://deti-journal.ru/ www.profkniga.ru http://http://tdgoodwin.ru/ zurbazar.ru www.edu-osa.ru http://nfrap.ru/ www.tech-edu.ru www.rusblues.ru http://http://moy-bereg.ru/ https://originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-9-klass https://originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii originaly-dokuments.com/gorod/nizhnij-tagil originaly-dokuments.com/gorod/vologda https://originaly-dokuments.com/gorod/saratov https://originaly-dokuments.com/spetsialnosti/yurist www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/povar originaly-dokuments.com/gorod/krasnodar https://originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-11-klass www.originaly-dokuments.com/gorod/ekaterinburg www.originaly-dokuments.com/attestaty https://originaly-dokuments.com/spetsialnosti/bukhgalter https://originaly-dokuments.com/gorod/omsk www.originaly-dokuments.com/gorod/novosibirsk http://www.originaly-dokuments.com/gorod/sankt-peterburg www.originaly-dokuments.com/gorod/chelyabinsk https://originaly-dokuments.com/gorod/orjol originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-bakalavra originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-magistra www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/menedzher http://www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii/diplom-kolledzha http://www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii
купить диплом бакалавра
mpgsb.ru www.altame.ru www.c-courses.ru http://http://khcrodina.ru/ voobrazenie.ru http://mvgp.ru/ sm100.ru http://http://realbook.ru/ www.handmadesign.ru http://s-yu.ru/ ussr-kruto.ru dal-seo.ru www.formules.ru www.synonyms.ru http://http://idea-russia.ru/ www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-9-klass www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii www.originaly-dokuments.com/gorod/nizhnij-tagil http://www.originaly-dokuments.com/gorod/vologda http://www.originaly-dokuments.com/gorod/saratov www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/yurist https://originaly-dokuments.com/spetsialnosti/povar https://originaly-dokuments.com/gorod/krasnodar www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-11-klass www.originaly-dokuments.com/gorod/ekaterinburg originaly-dokuments.com/attestaty www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/bukhgalter www.originaly-dokuments.com/gorod/omsk originaly-dokuments.com/gorod/novosibirsk http://www.originaly-dokuments.com/gorod/sankt-peterburg http://www.originaly-dokuments.com/gorod/chelyabinsk originaly-dokuments.com/gorod/orjol originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-bakalavra www.originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-magistra http://www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/menedzher www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii/diplom-kolledzha https://originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii
купить диплом вуза